Yüksek İhtisas Üniversitesi - "Yüksek İhtisas Üniversitesi 2020- 2021 Mezuniyet Töreni"

"Yüksek İhtisas Üniversitesi 2020- 2021 Mezuniyet Töreni"

Üniversitemiz 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 9 Temmuz 2021 tarihinde Hasan Doğan Stadyumunda gerçekleşti. Mezuniyet Töreni Açılış Programına Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Faruk ÇELİK, Mütevelli Heyet Başkan Vekili Sayın Erol USTA, Mütevelli Heyet Üyeleri, Rektörümü Prof. Dr. Mustafa PAÇ, Rektör Yardımcılarımız, Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlarımız ,Yüksekokul Müdürümüz, mezunlarımızın aileleri, akademik ve idari personelimiz katıldı.
 
Törende açılış konuşmalarını gerçekleştiren Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mustataf PAÇ ve Mütevelli Heyet Başkanımız Sayın Faruk ÇELİK mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.
 
Bu sene ilk mezunlarını veren Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu ve Lisansüstü Eğitim Estitüsünü dereceyle bitiren öğrencilerimize belge ve plaketleri takdim edildi.
 
Tıp Fakültesi öğrencilerinin diploma ve belgelerinin verildiği törenin ilk bölümünde, konuşma yapan fakülte birincisi Dr. Eren COŞKUN daha sonra yaş kütüğüne plaketini çaktı.
 
Tıp Fakültesi mezunlarımız Fakülte Dekan Sayın Prof. Dr. Zühal AKTUNA eşliğinde Hekimlik Yeminlerini ederek mesleklerine adım attılar.
 
Öğleden sonra devam eden törenin ikinci bölümünde ise Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu mezunları diploma ve belgelerini aldılar. Tüm akademik birimlerin birincileri yaş kütüğüne plaketlerini çaktı.
 
Mezunlarımız Keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladılar.
 
Tüm öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyoruz. Başarıları ömür boyu devam etsin.
 
 

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.