ODTÜ'de Bağımlıkla Mücadele Semineri Gerçekleşti
20 Aralık 2023
![](https://yuksekihtisasuniversitesi.edu.tr/Uploads/etkinlik_view/0762beed4c28a7df7ec787b45e407266.jpeg)
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu öncülüğünde organize edilen Bağımlılıkla Mücadele Seminerleri kapsamında düzenlenen "Bağımlılığı Yenmek, Hayatı Kazanmak!" semineri ODTÜ ev sahipliğinde 20 Aralık 2023 tarihinde Üniversitemizin değerli akademisyenlerinin katılımı ile gerçekleşti.
Seminerde Prof. Dr. Kadirhan SUNGUROĞLU “Madde Bağımlılığı”, Doç. Dr. Eda AĞAŞCIOĞLU “Alkol Bağımlılığı”, Öğr. Gör. Cansu ÖZTÜRK “Teknoloji Bağımlılığı” ve Öğr. Gör. Esma Deniz BARÇ ise “Tütün Bağımlılığı” konularında önemli bilgiler paylaştılar.