3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık Semineri
05 Aralık 2023
![](https://yuksekihtisasuniversitesi.edu.tr/Uploads/etkinlik_view/6d64b8f1908df3a573049fb9620fc94d.jpeg)
Engelli Öğrenci Birimi, Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Engelsiz Hayat Topluluğu tarafından organize edilen “Dünya Engelliler Günü Farkındalık Semineri “ 5 Aralık 2023 tarihinde, Bağlum yerleşkesi Konferans salonunda gerçekleşti.
Seminerde Öğr. Gör. Emine ÖNER KARAVELİ, Engelli Öğrenci Birimini tanıttı. Öğr. Gör. Büşra KALKAN BALAK, "Engelli Sporları", Öğr. Gör. Cansu AKBAY " Engelsiz Hayata Yönelik Sağlık Teknolojileri" ile ilgili sunumlar yaptı.
Engelsiz Hayat Topluluğunun tanıtımının da yapıldığı seminerde, İşaret Dili Etkinliği gerçekleşti.