Yüksek İhtisas Üniversitesi - 3. Bilim Şenliği Duyurusu

3. Bilim Şenliği Duyurusu

Sevgili Öğrenciler, 

Üniversitemizin “3. Bilim Şenliği” bu yıl tüm fakülte ve yüksek okul öğrencilerimizin katılımlarıyla 13 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Her öğrenciden tek başına ya da gruplar halinde sözlü sunum/poster bildirisi hazırlaması beklenmektedir. Tıp Fakültesi Dönem 1 ve 2 öğrencileri, KDT uygulamasında hazırladıkları çalışmaları poster ya da sözlü sunu olarak sunacaklardır. Bunun dışında tüm öğrencilerimiz herhangi bir öğretim üyesi ya da görevlisinin danışmanlığında, grup ya da bireysel olarak ilgi duydukları konuda sunu hazırlayabilirler. Ayrıca, meslek ilgi alanı dışında herhangi bir sosyal uğraşı da Bilim Şenliğinde sunulup sergilenebilir (fotoğraf, müzik, gösteri gibi). 

Şenlik günü sözlü sunular sabah oturumlarında sunulacak, posterler ise gün boyunca sergilenecektir. Her iki dalda da dereceye giren ilk üç sunuya ödül verilecektir.

Seçtiğiniz konuyu 22.02.2019 tarihine kadar web sitesine yüklenen başvuru formunu doldurarak Tıp Fakültesi Dekanlık Sekreteri Ebru Yıldız'a elden ya da e-posta (tipfakultesi@yiu.edu.tr) ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Önemli Not : Poster Sunumu, en fazla 90cm X 110cm ebadında ve dikey olarak tasarlanmalıdır. 

Bilim Şenliği Düzenleme Kurulu

Bilim Şenliği Başvuru Formu

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.